autor: Jana Voborníková datum: 06.02.2017

V sobotu (4. 2. 2017) nás čekal výjezd na horkou půdu 2. týmu v tabulce. Ještě než nás přivítala cedule Třebíč, málem jsme vyrazily bez slečny Mrkvancový, poněvadž chodí pozdě a já na ní prostě zapomněla ... :) 

 

Všechno dobře dopadlo a v Třebíči jsme se vyloďovaly v plném počtu 8 hráček + 1 řidič. V šatně krásně teploučko, dokonce i kohoutky nabídly pouze teplnou variantu H2O, škoda, že s sebou nikdo z týmu nevozí čajové sáčky. V tělocvičně už to taková hitparáda nebyla, obzvláště si stěžovala (jak jinak) Mrkef a její rameno. 

 

První set jsme se hledaly zatímco soupeřkám vycházelo naprosto všechno. Naše obvykle skvělá hra v poli se zřejmě ještě zahřívala v šatně, naštěstí na sebe nenechala dlouho čekat a hned následující dva sety jsme vybojovaly v koncovkách, celý zápas dospěl až do tie breaku, kde jsme sice podlehly 13:15, ale rozhodně se nebylo zač stydět.

 

K druhému zápasu jsme nastoupily za necelých 20 minut a pobyt v teploučké šatně, se svačinkami nejrůznějších chutí, nám evidentně prospěl. V prvním setu jsme sice na holky z Třebíče nestačily, ale následující 3 sety byly naše. Výborně zahrála Kája na smeči, kterou nezastrašilo ani opětovné nasazení minimálně dvoumetrové Venduly a v poli jsme to byly opět MY! Každý ze sebe opět dostal maximum a vše podpořila Mrkef, Terka a neskromně musím podotknout, že i já, parádními sérkami na servisu. 

 

Funkčně nejstarší playerky zakončily parádní výkon v Papasu pořádným dlabancem. :) 

 

Fotky zde

 

POSTŘEHY:

- Hanka stála na konci fronty, CHICHI! :)

- Alice byla na bloku k neudržení, ať soupeřky útočily zepředu/zezadu/zeshora/zespoda, neměly prostě šanci.

- Terka na Třebíč prostě umí!

- Kája kromě skvělého výkonu na smeči vymetala v poli každý kout a odměnou jí byla dělovka míčem do obličeje a políček kloubem za ucho od Janči (každý dobrý skutek je po zásluze potrestán).

- Marťa si na střídačce vzala Hanku do parády a konečně jí naučila civilizovaně fandit! :)

- Všichni jsme museli čekat na Mrkef, než si sbalí ten svůj "čemodan 3+1" a následně jí přemluvit, že se opravdu budeme fotit.