autor: Jana Voborníková datum: 07.03.2017

V sobotu 4. 3. 2017 k nám zavítala Polná, která je sice v tabulce o nějakou tu příčku pod námi, ale holky rozhodně mají na hřišti co předvést.

První zápas byl kompletně v naší režii, jasná výhra 3:0, kdy byl sice stav vyrovnaný až téměř do závěru setů, ale v koncovkách jsme vždy dokázaly cuknout o pár bodíku a přetavit tento náskok ve vítězství.

Druhý zápas byl o poznání dramatičtější. V prvním setu jsme se po prostřídání sestavy hodně hledaly, zejména v úvodu. Naštěstí jsme se z počáteční nervozity oklepaly a závěr setu už byl vyrovnanější a předznamenal další 2 vyhraná dějství. Nakonec jsme však nedokázaly zabránit tie-breaku a musely se tak porvat alespoň o 2 body do tabulky ve zkrácené hře, což se nám nakonec povedlo!

Hrál se opravdu pěkný volejbal, dlouhé výměny plné obětavých zákroků v poli a vybojovaných balónů. Za mě to odneslo moje pravé stehno a Hanky zadek, co bolelo ostatní se možná dozvíme dneska na tréninku. :)