autor: Jana Voborníková datum: 11.10.2017

Jak to viděla Mrkef v sobotu ... 


Už při rozcvičování mi přišlo, že se nevejdeme na naší rozcvičovací půlku, ale až při pozdravu na koncové lajně jsem nás napočítala celých 9. Nutno dodat, že jsem trochu znejistěla, přeci jen nejsem zvyklá zdravit skoro až z konce řady, bohužel věk a zkušenosti nezastavíš :) (jojo, na každého jednou dojde - poznámka editora) :D


Taky jsem si ráno na rozpisu přečetla, ze naším soupeřem budou ženy z Polné. Ty my máme rádi, zápasy jsou s nima vždycky krásné a vyrovnané.


Na tohle jsme se mohli těšit bohužel jen do té doby než na palubovku přiskákala mladá Evička Skálová (myslím, že se tak jmenuje). Pro ty, co neznají - taková ,,malá’’ naspídovaná opička, co Ti ho tam loupne do debla ani nevíš jak. :)


Zápas měl tedy celkem jasné tempo, když byla Evička na síti, prohrávali jsme třeba o 6 balonu, jen co se nějakým zázrakem dostala dozadu a my zvedli její podání, krásně jsme dotáhli a třeba i přidali nějaké ty bodiky navrch. Bohužel v tu dobu se Evička zase blížila k síti.

 

Musím ale říct, že sety se povětšinou dostaly do těsné koncovky. Bohužel buďto za stavu kolem 21 přišla na síť Evička a nebo šla kolem Mrkef, která i když slyšela ze všech stran, že musíme Evičku udržet vzadu, nekompromisně vykobřila balon do autu (na moji obranu byl to tak maximálně metr). Bohužel jsme tedy oba zápasy rupli, tuším že 3:0 a 3:1.

 

Jelikož jsem se musela na hřišti mimo kobry soustředit na to abych nedostala infrakt, tak postřehy nemám.


Dík ženy na rozjezd dobrý!

 

SESTAVA:

N - Balnohová Ivča, Brožová Monča

1 - Brázdová Kája, Kubátová Gabča, Veselá Terka

2 - Fialová Hanka, Kalivodová Mrkef, Kasalová Marťa, Trtíková Renča

 

Fotky zde.