autor: Jana Voborníková datum: 18.12.2017

... jak to sepsala (elektronická) tužka Hanky Fanky.

 

V sobotu 16. 12. jsme se místo na zápas KP do Náměště, vydali na turnaj O vánočního kapříka do Telče. Z Humpolce vyrazila veškerá ženská část týmu, v Pelhřimově jsme se po mírných úpravách a přestavbách nacpali do auta k Lukášovi a vyrazili směr Telč. Byli jsme tam první.

 

Došli jsme si nakoupit, pak dorazil Tom, ale stále jsme byli jediný tým :D Naštěstí už otevřeli halu. Přijel Pája, přijel Jirka. Dali jsme kávu, snědli snídani a čekali :D Nakonec dorazilo aspoň 7 týmů.


Hrálo se systémem každý s každým. První tři zápasy byly vyrovnané, ale vždy se nám podařilo zvítězit. Před 4. zápasem jsme ale udělali taktickou chybu- opili jsme Ivču (jeden panák Jägermeistera a co to způsobí :D). Bohužel tento zápas proti Žďáru jsme prohráli a to více méně vlastními chybami, kdy jsme měli problém s příjmem a následně i s útokem. Ale nevzdali jsme to a zbylé dva zápasy byly opět naše! A poté přišly na řadu propočty :D


A tak jsme svým fanděním (trochu zaříkáváním) způsobili to, že Žďár prohrál o jeden set víc než my a tím pádem Kapřík 2017 opět padl do rukou Marné snahy!


Skončili jsme v nádherných 16 hod. a přes mírné bloudění po Telči jsme se přesunuli do restaurace, kde mělo proběhnout vyhlášení. Opět jsme zde byli první ... (Hanka se asi nemohla dočkat kapra, ne? - pozn. editora) A opět jsme čekali, a to dlouho.

 

Po 2 hodinách dorazily i ostatní týmy, a tak se konečně vyhlásilo, že jsme 1. (v hale, ve volejbale, v restauraci, u jídla :D). Spravedlivě jsme si podělili ceny,  natlačili  do sebe večeři (jako salát dobrej :D) a vyrazili domů.

 

Sestava:

Ivča B., Monča B., Hanka F., Lukáš H., Pája R., Tom S., Jirka C.