autor: Jana Voborníková datum: 16.01.2018

Vstup do nové sezóny(nového roku) jsme zahájili turnajem dvojic (trojic). Byla nás plná tělocvična a jen to "hučelo". Zůčastnilo se celkem 14 dvojic oranžových, 19 dvojic zelených a 5 trojic modrých.

Vše perfektně ze svého "střediska" řídil Martin Kutiš a k ruce mu byli Hanka Fialová, Danča Kasalová a Karel Petrus.

Dále nám moc pomohli všichni rozhodčí, ty si netroufnu jmenovat, protože bych na někoho určitě zapoměla a to by mě mrzelo.

Zkrátka všichni to zvládli na "jedničku s hvězdičkou" včetně hráček a hráčů. 

Našim hráčkám se dokonce podařilo ve všech kategoriích obsadit "zlatou" příčku, gratulujeme.

 

Fotky zde.

 

VÝSLEDKY - ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL

1. Anna Janů, Tereza Kusá (TJ Jiskra Humpolec)

2. Jáchym Sedláček, Jakub Jůda (TJ Jiskra HB)

3. Amálie Vítková, Viktorie Machálková (Sokol Štoky)

4. Magdaléna Váňová, Sofie Randon (TJ Jiskra Humpolec)

5. Barbora Žáková, Lucie Literová, Gabriela Zezuláková (TJ Jiskra HB)

6. Tereza Kulhánková, Anežka Lepešková (TJ Jiskra HB)

7. Žaneta Píbilová, Adéla Fialková (TJ Jiskra HB)

8. Simona Kubátová, Ema Kavříková, Dominik Mašek (TJ Jiskra Humpolec)

9. Jakub Neubauer, Pavel Zajíček (Sokol Štoky)

10. Viktorie Žáčková, Sára Štěpánová (TJ Jiskra Humpolec)

11. Eliška Beránková, Adéla Košetická (TJ Jiskra HB)

12. Zdeněk Mandl, Kristýna Doležalová (TJ Jiskra Humpolec)

13. Daniela Medová, Adriana Zdražilová (Sokol Štoky)

14. Adéla Nitschová, Kateřina Marková (Světlá n/S)

 

VÝSLEDKY - ZELENÝ MINIVOLEJBAL

1. Patricie Maršíková, Tereza Šeráková (TJ Jiskra Humpolec)

2. Nikola Daňková, Gabriela Phamová, Kristýna Hrochová (Světlá n/S)

3. Martin Drábek, Radek Drábek (Sokol Štoky)

4. Viktorie Zelenková, Elen Holendová (TJ Jiskra Humpolec)

5. Amelie Ždimerová, Tereza Zachová (TJ Jiskra Humpolec)

6. Valerie Marková, Veronika Nitschová (Světlá n/S)

7. Michaela Dušková, Zuzana Papežová (Světlá n/S)

8. Simona Adamcová, Veronika Tůmová, Vojtěch Doležal (TJ Jiskra Humpolec)

9. Aneta Koutková, Lenka Juřičková (Sokol Štoky)

10. Marie Dáňová, Daniela Havelková (Sokol Štoky)

11. Magdaléna Pokorná, Marika Jiráková (TJ Jiskra Humpolec)

12. Martina Janeková, Kateřina Beranová (TJ Jiskra Humpolec)

13. Ondřej Kamarád, Viktor Daněk (TJ Jiskra HB)

14. Sára Zítková, Lucie Marešová (TJ Jiskra Humpolec)

15. Čestmír Břoušek, Jan Wassebauer (Sokol Štoky)

16. Anna Jenčová, Lucie Sýkorová (TJ Jiskra Humpolec)

17. Anežka Zajíčková, Agáta Maříková (Sokol Štoky)

18. Tereza Beránková, Veronika Maštalířová (TJ Jiskra HB)

19. Kateřina Moravcová, Kateřina Krulišová (TJ Jiskra HB)

 

VÝSLEDKY - MODRÝ MINIVOLEJBAL

1. Kateřina Rýdlová, Karolína Garaiová, Veronika Říhová (TJ Jiskra Humpolec)

2. Zuzana Kopicová, Linda Sýkorová, Adéla Chaloupková (TJ Jiskra Humpolec)

3. Dominik Med, Antonín Koutek, Šimon Veselý, Robin Veselý (Sokol Štoky)

4. Alžběta Kaňová, Eva Prchalová, Natálie Říhová (TJ Jiskra Humpolec)

5. Adriana Urbanová, Hana Vincencová, Lucie Žáčková (TJ Jiskra Humpolec)