autor: Jana Voborníková datum: 18.02.2018

10. 2. 2018, TŘEBÍČ


Vzhledem k mému pozdějšímu příjezdu mohu hodnotit pouze "poločasovou" pauzu v cukrárně, která se vydařila na výbornou a druhý zápas. 

Hrál se velmi pěkný volejbal - dlouhé výměny, výborné zákroky v poli i na síti. Celý zápas jsme dotáhli až do tie-breaku, kde už jsme bohužel na Třebíč nestačili, i tak jsme si odvezli velmi pěkný bod do tabulky a navíc dobrý pocit ze hry.

 

SESTAVA:

N - Monča B., Ivča B., Janča V.

1 - Gabča K., Kája B., Terka V.

2 - Hanka F., Lucka Z.

 

Fotky zde

 

17. 2. 2018, PELHŘIMOV


Po všemožných přesunech v sestavě nakonec holky z Humpolce pro jistotu vyrazily v pěti, navíc Hanka s Ivčou si užívaly luxusu v podobě vlastního vozu, zbytek podlehl kouzlu Padyho bouráku. :)

 

Ivča v Pelhřimově nažhavila telefon a povolala mě do boje hned od začátku zápasu, aby nás bylo aspoň 6, ale nakonec i Alice dorazila včas a bylo nás dokonce 7. Po Hančině děkovné řeči, že jsme všichni dorazili, jsme se konečně mohli pustit do díla. 

 

Hra byla opět pěkná, vyrovnaná a bojovná. I když jsme v prvním zápase podlehli 1:3, všechny sety byly vyrovnané až do samotných koncovek. 

 

V druhém zápase jsme bojovali o poznání více a nutno podotknout, že zejména v tie-breaku nás "podrželo" Padyho jestřábí oko, které dvakrát pomohlo připsat body na naši stranu. Ale nejen díky těmto 2 bodům jsme vyhráli druhý zápas 3:2 a odvezli si z Pelhřimova další 2 body do tabulky.

 

SESTAVA:

N - Ivča B., Monča B., Janča V.

1 - Alča S., Kája B.

2 - Ilča M., Hanka F.

 

POSTŘEHY:

- Když si dáte sraz na benzině, hlavně si neberte peníze, Ilča to všechno zaplatí!

- Dokud Nikča ráno nebude stát u auta, tak tomu, že pojede po plese hrát prostě nevěřte!

- Hanky nervy už značně otupěly, co na tom, že do Pejru prvně dorazila jen správná pětka :)

 

Fotky zde.