autor: Jana Voborníková datum: 12.04.2018

Poslední zápas krajského přeboru žen jsme sehráli 24. 3. 2018 na domácí palubovce proti Náměšti

Náměšť byla v tabulce hned za námi, nicméně na nás ztrácela již před zápasy 30 bodů. Ale výsledek vůbec nebyl tak jednoznačný jak jsme si ze začátku mysleli. (Hanka zkrátka dala neúplný pokyn, že přej máme hrát s DESÍTKOU, ale neřekla, na které straně).

První set jsme prohráli, zejména to způsobila nervozita, kdy jsme se nedokázali porovnat v poli a nedařila se nám naše vyhlášená hra v poli. Naopak holky z Náměstě všechno v poli zvedaly a většinou zakončovaly bodovkou. Po úvodním trápení a nasazení posil (z řad zkušenějších ročníků) jsme se naštěstí zklidnili a dostali do tempa a následující 3 dějství uhráli s přesvědčivými výsledky 8, 10, 15.

Druhý zápas byl jak přes kopírák s tím rozdílem, že v prvním setu jsme v dramatické koncovce urvali vítězství a podlehli až v setu následujícím. Po nástupu zkušenějších jsme se opět dokázali srovnat a další 2 sety uhrát v náš prospěch.

Dva výsledky 3:1, přinesly posledních 6 bodů do letošního ročníku krajského přeboru, a i když jsme letos skončili na 7. místě a nevypadá to jako žádná super HLÍNA, konec sezóny byl velmi povedený. Všechny soupeře ze špičky tabulky jsme minimálně potrápili, příští rok to holt chce rychlejší a odvážnější rozjezd!