autor: Jana Voborníková datum: 12.10.2018

V sobotu 6. 10. k nám zavítal pro změnu opět H. Brod. A od minulého setkání na palubovce v Brodě se bohužel ve výškových poměrech nic nezměnilo. I do Humpolce dorazily dlouhé lafety, které se utkaly s týmem skřítků z podhradí Orlíka.


Oba zápasy měly v podstatě stejný průběh. Vyrovnaná hra do poloviny setu, která se bohužel postupem času přetavila ve výhru soupeřek. Na kurtu se odehrála spousta krásných a dlouhých výměn, kdy jsme dokázali soupeřkám vzdorovat a hrát s nimi vyrovnaně. Nicméně v závěru rozhodla i výšková převaha brodských holek. Do tabulky si tedy prozatím nepřipisujeme ani bod (prohry 1:3, 1:3), ale rozhodně se nemusíme za start do nové sezóny stydět.

 

SESTAVA:

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Kubátová Gabča, Pavelková Peťa

2 - Kasalová Marťa, Staňková Alča

 

POSTŘEHY:

- pro nedostatek smečařských sil se na smeči protočily holky z bloku, čímž se ukázalo, že Alice je na smeči zuřivé zvíře, které rozhodně stojí za to ještě někdy v sezóně (na smeč) vypustit

- naše pověstná hra v poli v tomto klání občas selhávala, a tak nám do hřiště napadalo více balónů než obvykle

- divácká kulisa byla opět skvostná, děkujeme!

- Peťa se předvedla opět v dobrém blokařském světle, škoda, že jí do konce sezóny budeme muset postrádat :( Peťo, ať je koleno brzy v pořádku!