autor: Jana Voborníková datum: 13.10.2018

13. 10. jsme vyrazili do Jihlavy. Po komplikacích na trase nakonec dorazila obě vozidla na místo určení v dostatečném časovém předstihu (já věděla proč vyrážet už v půl9). 

 

Sestava Jihlavy od loňského roku doznala větších změn, a tak jsme v podstatě něvěděli, co očekávat. Dalo by se říci, že celý první zápas se nesl v duchu "každý chvilku, tahá pilku". Náš náskok vždy trval zhruba do poloviny setu, abychom se v samé koncovce s holkama přetahovali o vítězství. V prvních dvou setech se štěstí přiklonilo na naši stranu, v dalších 2 dějstvích už to tak veselé nebylo, a tak se šlo do tie-breaku, kde jsme nakonec podlehli. 

 

Druhý zápas byl jiného ražení. Na obou stranách sítě bylo vidět, že sil už mnoho nezbývá a vše bylo ve velmi pozvolném tempu. Po mém psychickém a psychologickém výlevu po prvním setu jsme se nakonec probrali o něco více než soupeřky a dokázali následně další 3 sety přetavit ve vítězství. Nutno podotknout, že pohledný volejbal to zrovna nebyl. Takové sobotní ospalé odpoledne v Jihlavě. 

 

SESTAVA:

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Kubátová Gabča

2 - Fialová Hanka, Kasalová Marťa, Pohanová Gabča

 

POSTŘEHY:

- vynikající zákroky v poli se střídali s jednoduchými chybami

- trápení na smečařském postu dnes bylo palčivým problémem, musíme si osvojit nějaké ty wifi(kundace)

- do zápasu se velmi dobře uvedla Gabča P., která od servisu po hru na síti předvedla parádní výkon

- obě blokařky tentokrát pomohly kvalitním výkonem jak na bloku, tak v útoku

 

Foto zde.