autor: Jana Voborníková datum: 24.11.2018

Dnes 24. 11. (měsíc před Vánoci - jak nám připomínali v rádiu) jsme v mlze husté, že by se dala krájet, vyrazili směr Třebíč. Očekávali jsme tuhý boj a doufali alespoň v nějaký bod do tabulky.

 

První zápas byl jak na houpačce, kdy to mohlo dopadnout jak na naší stranu, tak na stranu soupeřek. Bohužel v tomto případě byly holky z Třebíče těmi šťastnějšími a udolaly nás v poměru 3:1, kdy jsme především v koncovkách třetího a čtvrtého setu nedokázali položit balón na polovinu soupeřek.

 

Druhý zápas byl nahoru/dolů ... Jeden set nás soupeřky přejely, druhý set jsme ovládli s přehledem my, a tak se šlo do tiebreaku. Bohužel jsme nechali soupeřky hned na začátku zkrácené sady ujet "díky" špatnému příjmu, a i když jsme v závěru mohutně dotahovali, nepovedlo se nic víc než "vyladit" výsledek na 12:15. Podlehli jsme 2:3 a je to škoda, měli jsme na víc!

 

SESTAVA:

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Fialová Hanka, Kubátová Gabča

2 - Kalivodová Mrkef, Kasalová Marťa, Mašková Ilča

 

POSTŘEHY:

- Hanka se ráno vkradla do našeho auta jako duch, posádka druhého auta ji ani nepostřehla

- Mrkef si příště kromě pistole na montážní pěnu přibalí i to lepidlo

- Marťa nám naštěstí nevykrvácela a dres to snad taky rozdejchá

- Takové množství haluz balónů, co nám přiletělo z druhé strany sítě, jsem už dlouho nezažila (Hanka Fanka je proti holkám z Třebíče prasátkový břídil)

 

Foto zde.