autor: Jana Voborníková datum: 07.10.2019

 Víkend před oficiálním startem soutěže nás čekalo "luxusní" kombo v podobě čtyř zápasů ve dvou po sobě jdoucích dnech.

 

V sobotu 5. 10. jsme vyrazili do Polné.

 

Cesty do Polné nám v posledních letech nějak nejdou, loni to byla zvěř na trase a letos pro změnu samé práce na silnici. Dorazili jsme tedy jen chvilku před devátou (nastěstí jsme si i rozhodčího vezli s sebou).

 

Bylo jasné, že stejně jako my, i holky z Polné umějí v poli vykouzlit zázračné balóny a nebude to žádná procházka růžovým sadem ... a taky, že nebyla. První zápas se nám naštěstí podařilo ustát a zvítězili jsme 3:1, ale už zde nám výsledek značně komplikovaly naše několikabodové výpadky, kdy jsme ze zcela jasného vedení museli hájit velmi těsnou až infarktovou koncovku. 

 

Druhý zápas jsme bohužel s našimi výpadky už nedokázali bojovat a holky z Polné si zcela zaslouženě urvali výsledek 3:1 pro sebe. 

 

SESTAVA: 

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Chaloupková Áďa, Kubátová Gabča

2 - Kalivodová Mrkef, Pohanová Gabča

 

V neděli 6. 10. k nám zamířily holky z Pelhřimova

 

Od první výměny bylo jasné, že Pelhřimov není zrovna ideální odpočinkový soupeř, po včerejším vydatném výkonu. Nicméně jsme se velmi brzy dokázali dostat do provozní teploty a výkon soupeřek nám nedovolil vychladnout a zatuhnout. 

 

Dle mne jsme naprosto nečekaně dokázali zvítězit v obou zápasech 3:1 a v prosinci si tak zvesela připíšeme 6 bodů do tabulky. V poli všichni makali na 100%, a to platí i pro holky na druhé straně sítě. V druhém zápase jsme chvíli zápasili s horším příjmem, ale naštěstí nás to nerozhodilo natolik, abychom ztratili celý zápas. 

 

Fotky zde.

 

SESTAVA: 

N - Monča B., Janča V. 

1 - Kája B., Áďa Ch. 

2 - Mrkef K., Renča T., Ilča M. 

 

POSTŘEHY:

- 4 zápasy ve dvou dnech si pro příští sezóny rozhodně odpustíme

- Kája svůj vnitřní konflikt s únavou a podrážděností naštěstí ustála a obešlo se to bez zranění :-D

- Až se zase budeme tvářit, že se nám nechce běhat v poli, dáme si "zpět do minulosti" na tenhle víkend (kdo neležel aspoň chvilku na zemi jako by nebyl)