autor: Jana Voborníková datum: 19.11.2019

V sobotu 16. 11. kádr žen vyrazil na horkou palubovku do Třebíče, kde se nám dlouhodobě spíš nedaří než daří. Třebíčské holky hrají již několik let ve stejné sestavě s minimálními změnami, a tak těží (stejně jako my) ze sehranosti a znalosti jedna druhé.

První zápas pro nás začal trošku ledovou sprchou, kdy nás holky v prvním setu "sfoukly" s jedenáctkou. Naštěstí vzal zápas rychle jiné obrátky a následující tři dějství (i když ve vyrovnaných koncovkách) jsme si urvali pro sebe. Krásná, zasloužená výhra 3:1.

Druhý zápas se nesl v naprosto obráceném gardu. První set jsme ovládli, ale hned v následujícím nám (i přes tříbodové vedení) došel dech a v koncovce jsme ho ztratili 23:25. Bohužel jsme se už nedokázali zpátky posbírat, třebíčské holky začaly velmi kvalitně bránit a nám to tam přestalo padat. Výsledek se tedy otočil v prospěch soupeřek 3:1.

Remíza určitě zasloužená, body se dělily na obě strany.

Foto zde.

SESTAVA:

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Chaloupková Áďa

2 - Kalivodová Mrkef, Jiráková Hanča, Pohanová Gabča

POSTŘEHY:

- timing ranního odjezdu tentokrát klapl na sekundy přesně (a to Kája ještě zaspala)