autor: Jana Voborníková datum: 28.11.2019

Kdybych neměla představu o čase, klidně bych se vsadila, že sobotní výlet do Náměště měl být v pátek, a to rovnou 13. Všechno, co mohlo se zkrátka 23.11., pokazilo. 

 

Komplikace začaly již na cestě směr Náměšť. Start z Humpolce netradičně až v 9.30 velmi rychle dospěl ke svému konci, když nás naše "parádní" dodávka po půl hodině kodrcavé jízdy po D1 nechala odstavené ve zúžení. Ke vší smůle naštěstí hned vedle byla cesta, kam byly povolány Balnohovo-Voborníkovic posily s novou károu a my mohli zvesela pokračovat dál. 

 

Dojeli jsme v podstatě akorát, nicméně skoky přes svodidla, brodění potoka, terénní práce v ostružiní a cca půl hodinové mrznutí na spojovačce Skorkov-Slavníč nás zřejmě ochromili natolik, že jsme se místo jasných dvou vítězství dřeli ve dvou pětisetových bitvách, které jsme navíc nedokázali urvat na svou stranu. Nutno podotknout, že holky z Náměště byly v poli i na síti výborné, nespadlo jim tam téměř nic, všechno vracely a my na jejich skvělou hru nenašli recept. 

 

Trošku zklámání na závěr podzimní části, ale v prosinci nám ještě naskočí nějaké ty bodíky za předehraný zápas s Pelhřimovem. A v lednu ... bude líp!

 

Foto zde.

 

SESTAVA: 

N - Balnohová Ivča, Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Chaloupková Áďa

2 - Jiráková Hanka, Pohanová Gabča

 

POSTŘEHY:

- Nikdy nemluv v autě na D1 o tom, jak to divně drncá :D

- Až zase budou všechny indicie naznačovat, že se ten zápas prostě neměl překládat, asi je poslechnu 

- Stejně jako v Třebíči v druhém zápase, jsme se i v Náměsti potýkali s neefektivním útokem (řezat/neřezat, zalívat/nezalívat, holky všechno měly)

- Náš proslavený "drive" v poli si v Náměští zřejmě propůjčily soupeřky (a musím uznat, že koukat na to z té druhé strany je fakt smutný)