autor: Jana Voborníková datum: 27.12.2019

Již tradičně, nevím po kolikáté už, jsme vyrazili před vánočním obžerstvím (21. 12. 2019) směr Telč, abychom ukořistili alespoň nějakou šupinu z onoho vyhlášeného kapra. 

 

Sestava se vytříbila velmi brzy, kdy se Luky Hlásků blýsknul jako prvotřídní koordinátor oslav a překládaných zápasů. Tradiční opory nesměli chybět, a tak jsme v 7 kusech sešli na palubovce a hlavně my ženy děkovali všem svatým, že naši kluci jsou NAŠI a nemusíme se bát o svoje životy na druhé straně sítě. 

 

Systém turnaje byl neúprosný, pouze vítězové ze skupin budou hrát o 1. - 3. místo, tudíž nebyl čas ptát se, kdo je kdo a (s)prostě jsme je všechny ve skupině sesekali.

 

Ve finálové skupině jsme bohužel jednou klopítli (jako mohl za to Luky Hlásků, ale co už :-D), a tak z toho letos bylo stříbro, ale s touhle partou bych i brambory brala. :) 

 

SESTAVA:

ženy - Janča V., Ivča B., Mrkvička

muži - Tom Skřivan, Luky Procházka, Luky Hlásek, Jiřík Doležal  

 

Foto zde.

 

25. 12. 2019 jsme se již plní cukroví a dalších různorodých dobrot sešli na turnaji v Humpolci. Hráčská základna se nakonec vyšplhala na krásných 29 kousků a my mohli sestavit 6 týmů (nutno podotknout, že vyrovnaných - losovací zařízení opět nezklamala)

 

Tabulka na konci turnaje hlásila jednu remízu vedle druhé a každý tým si ukořistil alespoň set. 

 

Zlaté vavříny si pak na Orlíčku vychutnala parta ROMANA (Roman, Lucka, Kiliš, Ani, Kája) následována LUKYM (Luky, Karel, Hanka, Renča, Ivča), kteří jen těsně odrazili útok MÍŠI (Michal, Honza, Mrkvička, Janča). Čtvrtou příčku obsadila družina HERIHO, který došel (Heri, Sany, Romča, Niky, Honza). Pátou příčku okupovalo MIROSLAVOVO království (Míra, Soňa, Ilča, Evča, Míša) a startovní listinu uzavřel TOM (Tom, Pady, Mik, Síma, Monča).

 

Celý den od prvních písknutí po poslední tóny na disco se vydařil na výbornou, tak příští rok ve vánočním čase, budeme se těšit zase.

 

Foto zde.