autor: Jana Voborníková datum: 25.02.2020

Celý prosinec jsme díky předehrávkám měli volno, a tak jsme měli dostatek času zregenerovat, ale i tak se některým z nás regenerace protáhla i přes první novoroční zápas, a tak bylo nesmírně těžké poskládat alespoň šestku statečných, která by to vzala na svá bedra. 

 

25. 1. 2020 k nám dorazila Polná, jak již bylo řečeno sestava byla dosti improvizovaná, ale buďme vděční za to, že naskočily i holky, které standartně nenastupují, protože nám tím vytrhly trn z paty. 

 

Vzhledem k výše zmíněnému, byl boj o body do tabulky velmi těžký a v prvním zápase se nepodařilo ukořistit nic víc než úvodní set. Hra v poli se nedařila a i na síti jsme marně hledali recept na soupeřky. 

 

V druhém zápase se podařilo zabojovat a dostat se až do tie-breaku, kde ale nakonec (i přes vedení 14:11) byly opět šťastnějším týmem holky z Polné. Hra byla o poznání lepší než v zápase prvním, výkon rozhodčí stejně otřesný jako v prvním dějství. 

 

SESTAVA: 

N - Balnohová Ivča, Brožová Monča

1 - Pavelková Peťa, Záhorská Lucka, Kubátová Gabča

2 - Trtíková Renča, Kalivodová Mrkef

 

15. 2. jsme vyrazili do Havl. Brodu, kde jsme žádné bodové žně neočekávali, ale rozhodně jsme nechtěli dát svou kůži lacino. 

 

Oba zápasy měly v podstatě stejný průběh, byla to dřina! Bojovalo se o každý míč a vzhledem k tomu, že holky stejně jako my rozjely vynikající výkon v poli, skóre se přelévalo ze strany na stranu. Oba zápasy vyvrcholily až v tie-breaku, kde jsme tedy vůbec nedokázali prodat předešlé skvělě nasazené tempo. Nicméně, krásné 2 body jsme si za tu dřinu opravdu zasloužili. Super sport, skvělá práce od všech!

 

SESTAVA: 

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Brázdová Kája, Kubátová Gabča

2 - Kalivodová Mrkef, Pohanová Gabča, Trtíková Renča

 

POSTŘEHY: 

- Třeba ti silní soupeři na konci sezóny nepřinesou zase tak špatný výsledky

- Gabča K. v druhém zápase neskutečně zasmečovala takovou mordu do prostřed hřiště, až se toho sama lekla a musela si to jednoznačně poznačit do svého volejbalového deníčku 

- Gabča P. byla na saku neskonale drzá a neslo to své ovoce

- Kája se po troše ostychů vypůjčila chrániče a začala (i přes výtky ke svému výkonu) makat