autor: Jana Voborníková datum: 03.03.2020

Závěr sezóny nám nedopřává zrovna lehké soupeře, netradičně v neděli 1.3. přijely holky z Třebíče, které jsou v tabulce hned za námi (pouze o skóre - zřejmě to bude tím, že máme nejvíce prohraných zápasů v tie-breaku ze všech, jo dřina nás prostě baví :D).

Oba zápasy byly vyrovnané, i když výsledky tomu moc neodpovídají. V prvním zápase nám holky z Třebíče daly vydechnout pouze v prvním setu, kdy se vůbec nedostaly do tempa, pak už to byla přetahovaná jak se patří. Velkolepý obrat se nám podařil ve 4. setu, kdy jsme ze stavu 16:22 dokázali vytěžit vítězství a odvrátit tak další tie-breakové zápolení. Obrat z říše snů, kterému už snad nikdo v hřišti ani mezi diváky nevěřil.

Do druhého zápasu lépe nastoupily soupeřky a držely nás v podstatě celou dobu pod svým vedením. Pouze v prvním setu jsme se dokázali na chvíli odpoutat a udělat si náskok, který jsem však následně v koncovce 24:26 ztratili. Další dva sety už si soupeřky pohlídaly a body se tak (nutno říci, že spravedlivě) dělily na obě strany sítě.