autor: Ivana Balnohová datum: 28.09.2020

19.9.2020 jsme s holkama vyrazily vzhůru do nové sezóny plné očekávání, jelikož se stálice palubovky Jája Voborníková a Hanča Jiráková věnují milým mateřským povínnostem a pro letošek mají pauzu )). Ikdyž manazering od Jáji funguje fantasticky! 

První kolo nás čekal jeden z těžších soupeřů Nové Veselí. Než se začalo hrát řešil se Covid, zda máme podepsané papíry o tom, zda jsme zdravý. Ani to nás nerozhodilo v motivaci na zápas. Do prvního zápasu jsme nastoupily v této sestavě: N-Monča Brožová, Evča Čeledová , 2 - Mrkvička (skvělá kapitánka), Simona Zemková, 1 - Gabča Kubátová, Áďa Chaloupková. Se soupeřkami jsme držely krok , ale vždycky nám chybělo víc štěstíčka k výhře. I přes prohru 0:3 to byl vyrovnaný zápas. Podaly jsme přívětivý výkon na to že nejsme sehrány.

O pauze nesměla chybět vyhlášená kantýna. Každá jsme se občerstvila po svém....např. kafíčko, pivíčko, kofča, párek v rohlíku:-)). Nabídka byla veliká.

 

Do 2 zápasu se nastupovalo takto: N - Monča B. Alča Balnohová, 2- Mrkvička, Hanča Vincencová a 1 - Gabča Kubátová a Áďa Chaloupková. Opět jsme do zápasu nastoupily s velkým nasazením. Hrálo se vyrovnaně, akorát 2. set nám trochu utekl, za to ve 3, zase scházelo opravdu málo k výhře. Ikdyž jsme oba zápasy prohrály, odvedly jsme bojovný výkon a vstup do sezóny se vydařil a věříme, že přijdou i vítězné zápasy. Sportu zdar a volejbalu zvlášť.

 

Sepsala Evča Čeledová