autor: Ivana Balnohová datum: 19.10.2020

V sobotu 3.10. se v humpolecké hale uskutečnil zápas s Náměští nad Oslavou. Jednalo se o náš druhý dvojzápas podzimní části, který se více než vydařil.

V případě prvního jsme vyhrály 3:1. Ano, byly chvíle, kdy jsme se absolutně nesoustředily a do hřiště padaly takové míče, které bylo téměř povinností vybrat:-))), ale nakonec jsme se vždycky vzchopily a dotáhly tak zápas do vítězného konce.

A vlastně takové ty drobné "pády a prohry" jsou někdy potřeba, kupříkladu k tomu, aby se tým podpořil a znovu vyburcoval a byl tím, co se za tým skutečně považuje.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly se vztyčenou hlavou a chutí docílit výhry 3:0. I přes fakt, že protitým byl v dobré formě a hrál kvalitní volejbal, tak se nám podařilo urvat domů čistou výhru, a tak zakončit celý volejbalový den úspěšně.

Nedá se říci, že bychom byly v případě druhého zápasu stoprocentní, ale to nejde téměř nikdy. No a nakonec?..........

Děkujeme těm, co se na nás přišly podívat a podpořit nás. A ještě jedno poselství, volejbal je o kolektivu, nelze se zlobit na jednu nebo dvě hráčky, vždycky za to může tým. Takže pravidlem číslo jedna by nělo zůstat, držet pospolu.

Sestava: N - Ivča B, Monča B, Evča Č,

               1-  Gabča K, Áďa Ch, Hanka V,

                2 - Renča Č, Gabča P. Nikola K,