autor: Jana Voborníková datum: 24.03.2022

Stejně jako ostatní soutěže, i ta ženská se chýlí ke konci.

 

V sobotu 5.3. k nám přijely holky z Polné, kde jsme na podzim svedly dvě pětisetové bitvy. Doufaly jsme, že v domácím prostředí to bude jinak a hlavně rychlejší.

 

Předsevzetí se nám podařilo udržet pouze v prvním zápase, kdy jsme holky jednoznačně přehráli 3:0 a vypadalo to i v brzký odchod k domovu, jenže ... v druhém zápase se na nás zase projevil "polenský komplex", kdy jsme po jasně vyhraném setu dokázali následující pro změnu jasně prohrát, a tak se šlo do tie-breaku. Ten jsme bohužel nezvládli a holky z Polné si z výletu odvezly 2 body do tabulky. 

 

SESTAVA: 

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Kubátová Gabča, Sýkorová Linda, Chaloupková Áďa

2 - Kalivodová Mrkef, Trtíková Renča

 

Předposlední zápas v sezóně (19. 3.) nás čekal v Pelhřimově. To, že bude hodně těžké odvézt si nějaké body jsme věděli už dopředu. Holky hrají v ustálené sestavě již několikátou sezónu a jejich sehranost je znát. 

 

Vyrazili jsme až na 10.00, ale ani to nebylo překážkou poměrně brzkého návratu k domovu. Bohužel jsme v obou zápasech podlehli poměrně hladce 0:3, vůbec jsme se nedokázali dostat do svého polařského tempa, které bylo v sobotu OPRAVDU potřeba. "Zdobili" nás spíš nepozornosti a zbrklosti, naproti tomu holkám z Pelhřimova vycházelo naprosto všechno nač sáhly. První zápas nelze ani nazývat vyrovnaným utkáním, a i když v druhém to bylo o poznání lepší, určitě jsme se mohli předvést daleko lépe. Snad příště!

 

SESTAVA: 

N - Monča B., Evča Č., Janča V. 

1 - Gabča K., Hanča V., Linda S. 

2 - Mrkef K., Renča T.