autor: Jana Voborníková datum: 30.09.2022

Po přeložení úvodního zápasu ze 17.9. jsme odstartovali ženskou soutěž až 24. 9. 2022 na domácí půdě a rovnou k nám přijel nováček soutěže Pelhřimov "B"

 

V našich řadách bylo poměrně složité sestavit alespoň šestku, a tak nám vytrhla trn z paty Ilča, která se velmi ochotně ujala role podpůrné síly na lavičce a za zápisem (střídat prý netřeba) :-D. 

 

Pelhřimovské holky, věkově loni většinou ještě juniorky, rozhodně předváděly skvělý výkon. Kvalitně stavěly bloky a v poli nenechaly žádný míč jen tak padnout na zem. Byl to boj o každý míč, ale naštěstí jsme v každé koncovce dokázali o malý kousek utéct a převrátit tak všechny 3 sety na svou stranu. 

 

Po menší pauze jsme odehráli i druhý zápas, který se nesl v hodně podobném duchu, nicméně třetí set už z naší strany "mírně" smrděl průšvihem. Krok jsme se soupeřkami srovnali až v samém závěru setu a naštěstí ho ubojovali .

 

Krásná dvě vítězství 3:0 v úvodu sezóny, co víc si přát ... no vlastně možná to, abychom nemuseli lepit sestavu v dalších kolech. 

 

SESTAVA: 

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Kubátová Gabča, Chaloupková Áďa

2 - Kalivodová Mrkef, Vincencová Hanča, Mašková Ilča