autor: Jana Voborníková datum: 23.10.2022

Ženy v krajském přeboru mají za sebou další 3 kola soutěže. Po dvou víkendech bez ztráty setu jsme tuto sobotu dostali výprask v Novém Veselí. Snad se k nám vítězná karta neotočila zády na delší dobu. 

 

Polná 8. 10. 2022

Netradičně na 11.00 jsme vyrazili za ženami do Polné, kde jsme v uplynulých letech museli o body těžce bojovat. V letošním roce soupeřky podstatně omladili kádr, a tak jsme cestu k vítězství měli o něco málo snazší, ale rozhodně ne jednoduchou. 

My jsme naštěstí začali opět skvěle v poli, a tak jsme měli na čem stavět, i tak bylo nutné některé sety rozhodovat až v koncovkách, které dopadly vždy v náš prospěch. 

Krásný výsledek 6:0 a báječná mezizápasová zastávka v místním Měšťanském pivovaru.

 

SESTAVA: 

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Kubátová Gabča, Chaloupková Áďa

2 - Vincencová Hanča, Kalivodová Mrkvička, Trtíková Renča

 

Humpolec: Bystřice nad Pernštejnem 15. 10. 2022

V letošním roce již podruhé k nám zavítal nováček soutěže, po Pelhřimovu "B" to tentokrát byla Bystřice.

Svým výkonem holky do soutěže skvěle zapadly, i když je na nich ještě znát nesehranost, v příští sezóně, možná už i odvetě u nich budeme mít plné ruce práce. 

Pokud jsme opět koncentrovaně drželi svůj výkon a nedělali zbytečné chyby, neměli jsme větší problém. Pouze v jednom setu jsme se dostali do vyrovnané koncovky, kterou jsme s odřeným, asi vším, dokázali urvat na svou stranu. Ostatní sety byly v podstatě bez problémů v naší režii. 

 

SESTAVA:

N - Balnohová Ivča, Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Kubátová Gabča, Chaloupková Áďa, Sýkorová Linda

2 - Trtíková Renča, Vincencová Hanča

 

Nové Veselí 22. 10. 2022

Po lehčích soupeřích nás cesty zavedly na horkou půdu Nového Veselí. Nevím jak ostatní, ale já dopředu čekala nějakou rychlou smršť a světě div se, nebylo tomu jinak. 

Holky již v loňském roce předvedly své kvality a my věděli, že pokud nebudeme hrát na 100-200% nemáme šanci s nimi držet ani krok, natož vyhrát. 

V úvodních dvou setech se nám bohužel vůbec nepodařilo zachytit úvod a rázem nebylo moc o co bojovat. Alespoň ve třetím setu jsme byli holkám obstojným soupeřem. Na výsledku 0:3 už to však nic nezměnilo. 

Druhý zápas byl o poznání vyrovnanější a v určitých okamžicích jsme i dokázali předvést, co v nás je, ale i tak těch okamžiků bylo zatraceně málo na soupeře těchto kvalit. Obrovskou poklonu smekám před Luckou, která v druhém zápase naskočila s naprosto čistou hlavou a odehrála parádní zápas!

 

SESTAVA:

N - Brožová Monča, Voborníková Janča

1 - Chaloupková Áďa, Divišová Alča

2 - Kalivodová Mrkef, Jiráková Hanča, Jonáková Lucka, Vincencová Hanča