autor: Jana Voborníková datum: 30.01.2023

Další tři kola soutěže mají za sebou naše ženy. Bodově z nich vyšly zatím v pozitivních číslech 12:6.

 

14. 1. 2023 Humpolec:Polná

Prvními soupeřkami po Novém roce byly holky z Polné. Na podzim jsme v Polné uhrály dvě celkem hladká vítězství. Sestava holek od podzima zůstala téměř totožná, a proto jsme mohly počítat i doma s nějakým bodovým přídělem. 

Volejbalově to byly velmi pěkné dva zápasy, naštěstí pro naše barvy oba skončily shodným výsledkem 3:0 a my se mohly radovat z prvních vítězství v roce 2023.

 

SESTAVA: 

N - Monča B., Jája V. 

1 - Gabča, Áďa, Linda

2 - Mrkvička, Renča

 

21. 1. 2023 Nová Bystřice

Nováček a zřejmě nejvzdálenější (společně s Náměští) soupeř letošní soutěže. U nás holky předvedly velmi sympatický výkon a těžko se dá uvěřit, že se stále krčí na posledním místě v tabulce, protože to, co jsme zažily v Bystřici, to byl bezesporu volejbalový maraton. 

I přesto, že výsledkově jsme uhájily všech 6 bodů do tabulky, na palubovce to byla jedna velká DŘINA! Výměny byly dlouhé a plné bojovných zásahů v poli, nic nebylo zadarmo! O to více si těchto dvou vítězství ceníme!

 

SESTAVA:

N - Monča, Jája

1 - Viky, Áďa

2 - Mrkvička, Renča, Lucka

 

28. 1. 2023 Humpolec:Nové Veselí

Poslední lednovou sobotu k nám dorazil vedoucí celek soutěže, který v sezóně zatím prohrál pouze jeden zápas. Očekávaly jsme tuhý boj, pokud budeme chtít holky alespoň trochu potrápit. 

Trápení se nám možná trochu podařilo, divákům jsme nabídly kvalitní volejbal, ale na body do tabulky nám to tentokrát nestačilo. Rozhodně jsme však svou kůži neprodaly lacino, a to se s takovým soupeřem počítá!

 

SESTAVA: 

N - Monča, Jája

1 - Gabča, Áďa, Kája

2 - Renča, Mrkvička