autor: Jana Voborníková datum: 10.04.2023

I ženský celek má již dohranou soutěžní sezónu 2022/23, ve které nakonec ukořistil krásné a velmi pěkné 4. místo. Na to s jakými problémy jsme, hlavně před Vánoci skládali sestavu, se z letošní sezóny vyklubalo milé překvapení. 

 

11. 3. 2023 Třebíč

I poslední delší výlet autem nám "dopřál" po ránu luxusní počasí. Vše jsme ovšem opět zvládli na výbornou i s kávou na místní benzince. To, že jsme paní připadali jak parta, co se vrací z nějakého tahu, už se nemusí nikdo dozvědět. :)

Holky z Třebíče se v letošní sezóně sehrávají, ale už teď je vidět, že do budoucna s nimi budou mít ostatní týmy dost práce. My jsme klopítli pouze v jednom setu v druhém zápase, kdy jsme tahali za kratší konec. Pokud jsme se drželi naší hry a dostali se opět do tempa v polařské černé práci, těžili jsme z ní.

Krásná dvě vítězství 3:0 a 3:1 jsme si zaslouženě odvezli domů a na chviličku tak poskočili i na třetí místo v tabulce. :)

 

SESTAVA:

N - Jája, Monča

1 - Gabča, Áďa, Linda

2 - Mrkef, Renča

 

18. 3. 2023 Humpolec: Havlíčkův Brod

Poslední zápas letošní sezóny nás čekal na domácí palubovce (to je ta lepší zpráva), tou horší je, že jsme se utkali s druhým týmem v tabulce, který v sezóně mnoho klopýtnutí nepředvedl. 

Bylo to náročné, od prvního balónu do posledního, i když to výsledkově moc nevypadá, rozhodně jsme to holkám z Brodu nedali zadarmo a věřím, že i ony se dost zapotily. 

Na závěr sezóny dva velmi vydatné a těžké zápasy (ale v letošní sezóně to tak bylo snad ve všech případech), po kterých jsme si pak zaslouženě mohli dát nějaký dobrý dlabanec u Kotyzy. :) 

 

SESTAVA:

N - Jája, Monča

1 - Gabča, Áďa

2 - Hanča V., Mrkef, Renča